دانلود رایگان کتاب روشهای کمی و کیفی تحقیق در روانشناسی

جمعه 29 آذر 1392 ساعت 18:18

دانلود رایگان کتاب روشهای کمی و کیفی تحقیق در روانشناسی و علوم تربیتی

(Research Methods in Anthropology: Qualitative and Quantitative Approaches)


نویسنده:اچ راسل برنارد (H. Russell Bernard)
ناشر: AltaMira Press
ناشر اصلی: A division of Rowman & Littlefield Publishers, Inc
قطع: شومیز
تعداد صفحات: 448
سال انتشار: 2006
ویرایش: چهارم
شابک:  ISBN 0-7591-0868-4 cloth : alk. paperISBN 0-7591-0869-2 pbk. : alk. paper

چکیده:

در این کتاب، روش های تحقیق و فلسفه تحقیق در علوم انسانی به عنوان منبع درسی دانشجویان رشته‌های مختلف علوم انسانی مورد بحث وبررسی قرار گرفته است. نویسنده، این کتاب را در 21 فصل با زبانی ساده برای دانشجویان دوره کارشناسی ارشد و دکتری به رشته تحریر در آورده است. این کتاب به عنوان یک منبع اصلی برای رشته های روانشناسی در دانشگاه هاروارد تدریس می شود.

توضیحات:

در این کتاب، روش های تحقیق و فلسفه تحقیق در علوم انسانی به عنوان منبع کمک درسی دانشجویان رشته‌های مختلف علوم انسانی مورد بحث وبررسی قرار گرفته است. نویسنده، تألیف این کتاب را در روش‌های تحقیق کمی وکیفی و پارادایم‌های علم در مقاطع مختلف تحصیلی از کارشناسی تا دکتری عنوان کرده است. و توصیه‌هایی به دانشجویان و محققان در عرصه علوم انسانی، در مورد روش‌شناسی تحقیق در این عرصه ارائه نموده است. وی رویکردهای تحقیق را از جهت کمی وکیفی و مبانی روش‌شناسی و ملاک‌های این دو رویکرد را بررسی کرده است. امید است این کتاب ارزشمند و غنی در زمینه روش تحقیق  مورد استفاده همه علاقه مندان و محققین، مشاوران، جامعه شناسانٰ، روانشناسان و رواندرمانگران قرار گیرد.


توجه:

مسئولیت سوء استفاده از  تمامی فایلها و یا تصاویر ، آدرس این وبلاگ و یا رایانامه این وبلاگ و ... که از طریق سایت ها و وبلاگ های دیگر به سایر کاربران یا وبلاگهای دیگر فرستاده یا رد و بدل میشوند بر عهده نویسنده این وبلاگ  نمیباشد و این وبلاگ  در قبال این گونه مسایل هیچ تعهدی در زمینه سوء استفاده از مطالب و محتوی و یا عنوان وبلاگ ندارد. ما به شما پیشنهاد میکنیم حتما پس از دریافت خبر، نظر و پیشنهاد از طریق این وبلاگ، از صحت آنها اطمینان کسب نمایید.


خواهشمند است ما را از ارائه نظرات گرانبارتان محروم نفرمایید.


کلمه عبور برای دانلود:      http://www.397.blogsky.com

لینک دانلود

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد